Vakbondsconsulenten

In onze secretariaten:

Provincie Antwerpen 
Secretariaten Antwerpen en Mechelen:
Magda Daelemans  - mail: magda.daelemans@acv-csc.be
Elien Broeckhove - mail: elien.broeckhove@acv-csc.be
Secretariaat Turnhout:
Erika De Backer - mail:  erika.debacker@acv-csc.be
Provincie West-Vlaanderen
Voor de secretariaten Brugge - Oostende en Kortrijk:
Heidi Derudder - mail: heidi.derudder@acv-csc.be
Provincie Oost-Vlaanderen
Voor de secretariaten Gent - Aalst en Sint-Niklaas:
Sven De Smet - mail: sven.desmet@acv-csc.be
Provincie Vlaams-Brabant en Brussel
Silvia Lissens - mail: silvia.lissens@acv-csc.be


Provincie Limburg
Hugo Paps - mail: hugo.paps@acv-csc.be

In de sectoren:

Vlaamse overheid - Hans Van De Velde - mail: hans.vandevelde@acv-csc.be
Federale overheid - Hilde De Gendt - mail: hilde.degendt@acv-csc.be
Vervoer - Laura Bernaerts - mail: laura.bernaerts@acv-csc.be
Lokale besturen en zorgsector - Voor deze sectoren verwijzen we je naar de provinciale consulenten.
Politie - Voor de sector politie hebben we geen specifieke consulent. 
Stijn Kwanten, onze vakbondsverantwoordelijke zal je zeker verder helpen.
Militairen - Voor de militairen kan je terecht bij Walter Van Den Broeck, de vakbondsverantwoordelijke voor deze sector.